Наш Тим – Школски кадар

Наш тим

помоћни радник

Води рачуна о чистоћи школе. Увек поуздана, пази да све буде на свом месту и ништа јој не пада тешко.

наставник практичне наставе

Првих десет година је радио у привреди у машинству на различитим пословима. Године 1994. почео је рад у Средњој школи као наставник практичне наставе.

наставник математике

Дипломирала на Природно-математичком факултету у Новом Саду – одсек Теоријска математика.

наставник српског језика и књижевности

Дипломирала је на Филозофском факултету у Новом Саду, одсек Српска књижевност и језик.

наставник електротехничке групе предмета

У Новом Бечеју је завршио гимназију, а 1978. године је уписао Електротехнички факултет у Београду, на ком је и дипломирао на енергетском смеру.

психолог

Ради као стручни сарадник и предаје психологију у другом разреду гимназије и грађанско васпитање као изборни предмет.

дипломирани економиста

Завршила средњу економску школу у Бечеју. Мастер академске студије Пословна економија завршила на Факултету за менаџмент у Сремским Карловцима.

директор

Дипломирала на студијској групи Филозофија, мастер академске студије завршила на студијском програму Мастер библиотекар информатичар.

наставник немачког језика

Након завршетка гимназије у Средњој школи у Новом Бечеју 2012. године студирала је Немачки језик и књижевност на Филозофском факултету у Новом Саду.

наставник српског језика и књижевности

Дипломирала на Филозофском факултету у Новом Саду, смер Српска књижевност и језик.

библиотекар

Првих година радила као професор информатике, а од 2010. године и као школски библиотекар.

педагог

Дипломирала на Катедри за педагогију у Новом Саду, специјализирала Школску педагогију, професионалну оријентацију на истој катедри.

наставник електротехничке групе предмета

Дипломирао на Електротехничком факултету у Београду, Електроника – техника комуникација.

секретар

Дипломирани правник, запослена у Средњој школи у Новом Бечеју од 1. септембра 2006. године на радном месту секретара школе.

наставник текстилне групе предмета

Дипломирани инжењер текстилног инжењерства, запослена у Средњој школи од 1995. године на радном месту професор текстилне групе предмета.

наставник машинске групе предмета

По завршеном машинском факултету и специјалистичким студијама, стекао је диплому – специјалиста техничких наука.

наставник математике

Завршио Средњу школу, смер Машински техничар. Природно-математички факултет завршио је у Новом Саду.

наставник информатике

Завршила Технички факултет „Михајло Пупин“ у Зрењанину, Образовна информатика. У Средњој школи ради од 1994.

вероучитељ

У чин ђакона рукоположен је 2016, а у свештенички чин 2017. године. Као вероучитељ ради од школске 2014/2015. године.

наставник машинске групе предмета

Студирала на Факултету техничких наука у Новом Саду, смер – Производно машинство.

наставник српског језика и књижевности

Гимназију је завршила у Средњој школи, а основне и мастер студије српског језика и књижевности на Филозофском факултету у Новом Саду.

наставник хемије

Дипломирао је на Природно-математичком факултету у Новом Саду. Од 2010. године предаје хемију у Средњој школи.

наставник физичког васпитања

Дипломирала на Факултету физичке културе у Новом Саду са звањем професор физичког васпитања и дипломирани кинезитерапеут.

наставник физичког васпитања

Факултет физичке културе је завршила у Новом Саду. Дипломирани је кинезитерапеут.

наставник физичког васпитања

Завршио Факултет физичке културе у Београду. Носилац је дипломе учитеља пливања и лиценцирани инструктор скијања.

Наставници

Техничко и помоћно особље