Ђачки парламент

Презентација УНСС-а

У петак 29. јануара на састанку Ученичког парламента, ученица првог разреда гимназије Грлица Голушин, локална координаторка УНСС-а је одржала презентацију под називом „Зашто нисам цигла“ која је за циљ имала да упозна ученике са Унијом средњошколаца Србије, њеном мисијом и визијом.

УНСС је невладина и непрофитна омладинска организација волонтерског карактера. Њена функција јесте умрежавање школа широм Србије, спровођење идеја ученика и стварање могућности учествовања у доношењу одлука које се на њих односе.

Следећи корак наших ученика јесте оформљавање локалног тима у који ће бити укључени и ученици бечејских средњих школа. Он ће бити задужен за спровођење пројеката Уније на територији Бечеја и Новог Бечеја. Очекујемо сарадњу наших школа и радујемо се заједничким пројектима.

презентација УНСС