Окружно такмичење из математике

На недавно одржаном окружном такмичењу из математике, у Зрењанинској гимназији нашу школу су представљали Алекса Конрад, Катарина Тубин и Душан Стаменковић из првог разреда гимназије, Катарина Влашкалин и Ђорђе Радојчин из другог разреда гимназије и Данило Рајков из трећег разреда гимназије.

Ово је било јако важно такмичење за све ученике који су се вредно припремали како би показали своје знање и способности. Њихова наставница Маријана Ђелошевић, која их је припремала за овај догађај, такође заслужује честитке.

Честитамо Алексу Конраду, Катарини Тубин, Душану Стаменковићу, Катарини Влашкалин, Ђорђу Радојчину и Данилу Рајкову на њиховом учешћу и постигнутим резултатима. Надамо се да ће и у будућности наставити да се такмиче и покажу своје знање у математици.